Bimser Çözüm Doküman – Arşiv Yönetimi Yazılımı kategorisinde 2. Oldu!

Bimser Çözüm Türkiye’nin En Büyük Bilişim 500 Şirketi araştırmasında Doküman – Arşiv Yönetimi Yazılımı kategorisinde 2. Oldu!

Interpromedya Araştırma Merkezi Türkiye Bilişim Sektörüne ilişkin referans araştırma kabul edilen Bilişim 500 Araştırması sonuçları, 23 Temmuz 2015 Perşembe günü 16’ıncısı düzenlenen Radisson Blu Hotel’deki ödül töreni ile gerçekleşti. Bimser Çözüm, “Doküman – Arşiv Yönetimi Yazılımı“, “Türkiye Merkezli Üretici” ve “Türkiye Merkezli Üretici– Yazılım” kategorilerinde sıralamaya girdi.

Doküman Yönetimi ve İş Akışı çözümü eBA ile Doküman – Arşiv Yönetimi Yazılımı kategorisinde 2. Sırada değerlendirilen Bimser Çözüm’ün Satış ve Pazarlama Müdürü Refik Tunçer tören sonrası yaptığı değerlendirmede tüm lokasyonlarda mükemmel iş modeli hizmeti sunduklarını ve müşterileri odaklı bakış açısı ile yaklaştıklarını belirterek bu başarıyı Bimser Ailesine getiren yazılım çözümü eBA Ürün Yöneticisi Onur Kızılyel’e teşekkürlerini sundu. Türkiye’nin Bilişim Teknolojileri sektörüne katma değer sağlayan bir şirket olmanın gurur verici olduğunu belirten Onur Kızılyel ise edinilen başarının arkasında 35 yıllık Bilişim sektörü tecrübesi ile Bimser Çözüm’ün yönetici ortakları, deneyimli AR-GE ekibi ve yetkin idari kadronun yer alığını belirtti.

Kısaca Bimser Çözüm;
Bimser Çözüm; müşterilerinin kurumsal düzeyde verimliliklerini arttıracak iş süreci otomasyon yazılımları geliştirmek amacıyla 1998 yılında Kocaeli’de kurulmuştur. Kocaeli Üniversitesi Teknopark’ında AR-GE ekibi, İstanbul Maltepe’deki operasyon merkezi ve İrlanda Dublin Ofisi ile faliyetine devam eden Bimser Çözüm, uluslararası alanda da çözüm ortaklarıyla Türk yazılım firması olarak çalışmalarını sürdürmektedir.