GÜÇLÜ VE ESNEK ENTEGRASYON ÇÖZÜMLERİ İLE eBA!

eba+SAP

SAP için eBA; doküman yönetimi, iş akışı yönetimi, belge yönetimi ve arşivleme yönetimi bileşenleriyle SAP iş uygulamalarına ECM yetenekleri sayesinde kolay uyarlanabilirlik ve esneklik sağlıyor.

SAP için eBA ile;

Süreç verimliliğinizi arttırarak, SAP veritabanı boyutlarınızdaki büyümeyi engelleyerek sistem performansınızı iyileştirin. SAP tarafından üretilen yada SAP dışında oluşturalan doküman ya da belgelerinizi eBA Belge ve Doküman Yönetimi ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Üretkenliğinizi arttırarak, tasarruf edin. Manuel takip ettiğiniz ya da verimsiz olan iş süreçlerinizi güçlü iş akışı yönetim sistemi eBA ile SAP sisteminizle entegre ederek kullanabilirsiniz.

Depolama alanlarınızdan tasarruf edin. Kağıt üzerinde olan ve yapısal olmayan dokümanlarınızı eBA Capture ile dijitalleştirerek iş süreçlerinizle entegre edebilir, eBA Belge yönetimi ile yasal sakalama planlarını takip ederek, yaşayabileceğiniz yasal riski minimuma indirebilirsiniz.

İş süreçlerinizin performasını görsel hale getirin. Kolay hızlı ve esnek raporlama imkanı sunan eBA Dashboard ile süreç verilerinizi analiz edebilir, genelden özele inen raporlar oluşturarak sisteminizi izleyebilirsiniz.