Bimser Çözüm 8. Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu’nda Büyük Ödülün Sahibi Oldu!

icerik

Kocaeli Sanayi Odasının (KSO) düzenlediği Sanayi Kuruluşları 8. Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu ödül töreni 26 Kasım 2015 Perşembe akşamı Başiskele’de bir otelde gerçekleşti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılım sağladığı törende Bimser Çözüm, Sektörel Performans Büyük Ödülü’nün sahibi oldu.

Bimser Çözüm’ün Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sedat Babalık; Marmara Bölgesi Sektörel Değerlendirme Büyük Ödülü’nü, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun elinden aldı.

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu konuşmasında; ödüle layık görülen firmaların verimlilik, istihdam, yenilikçilik ve markalaşma, finansal sonuçlar, dış ticaret, topluma katkı ve çevre ile çalışanların geliştirilmesi ve bilinçlendirilmesi gibi kriterlerinin ön plana alınarak seçildiğini ifade etti.

Bimser Çözüm Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Babalık, “Dünyaya teknoloji ihraç etmek” hedefiyle çıktıkları bu yolda son beş yıl değerlendirmesinde bulundu. Bimser Çözüm’ün iş hacminin her yıl %40’ın üzerinde büyüdüğüne dikkat çeken Sedat Babalık, bu büyümelere paralel olarak son beş yılda, hem ARGE çalışanları hem de toplam çalışan sayılarının %150’nin üzerinde artış gösterdiğini belirtti.

Bimser Çözüm’ün kuruluşunda ve gelişmesinde büyük rol oynayan Sedat Babalık konuşmasının sonunda, onları hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen bilim kuruluşları Tübitak ve Kocaeli Üniversitesi’ne teşekkürlerini iletti.