“Bimser Partner Summit 2016 Geçtiğimiz Hafta Bostancı Dedeman Otel’de Gerçekleşti!

  1. bimser-partner-summit-2016
Bimser Çözüm 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü Bostancı Dedeman Otel’de “Bimser Partner Summit 2016” etkinliğinde çözüm ve iş ortakları ile biraraya geldi. Bimser’in ürün ve hizmetlerini yurt içi ve yurt dışındaki yazılım pazarlarında temsilini sağlayan 50’den fazla kurum ile gerçekleştirdiği etkinliğe ilgi büyüktü.

Bimser’in çözüm ve iş ortaklarının katılım sağladığı etkinlikte bu senenin temasını “Growing Business” oluşturdu. Bimser Çözüm Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Babalık’ın açılış konuşması ile başlayan etkinlik Bimser Çözüm’ün Genel Müdürü Gökhan Ergun’un sunumu ile devam etti. Bimser’in çözüm ortakları Koç Sistem, BSY, Experion ve Bimser International’ın da sunum yaptığı etkinlikte Bimser Çözüm Satış ve Pazarlama Direktörü Refik Tuncer, Ürün ve Hizmetler Direktörü Bilal Uslu ve Çözüm Ortakları Yöneticisi Serhat Güzel de programda yerlerini aldı.

Davetlilierin bilgi alabileceği çözüm ve sektör masalarının olduğu etkinlik alanında, katılımcılara sunumlar sonrası networking imkanı sağlandı. Bimser’in belirlediği kategorilerde çözüm ortaklarına verilen ödül töreni ile Bimser Partner Summit 2016 etkinliği son buldu.