Bimser Çözüm eBA Tanıtım Günleri

Bimser Çözüm eBA Tanıtım Günleri

İş yazılımları alanının etkili oyuncularından BİMSER ÇÖZÜM, bilişim dünyasının ileri gelen yöneticileri ve profesyonellerine 27 Eylül Cuma günü ICC İstanbul Congress Center – Harbiye’de geniş katılımlı bir toplantı düzenliyor.

Bilgi Teknolojisi alanında 30 yılı aşkın yazılım, danışmanlık ve yöneticilik deneyimine sahip ortaklar tarafından kurulan BİMSER ÇÖZÜM, 35’in üzerinde yazılım uzmanı olmak üzere 46 çalışanı ile Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’nda çalışmalarına devam ediyor.

Bakım ve Varlık Yönetim Sistemi BOYS, Entegre Yönetim Sistemi QDMS, Süreç Yönetim Sistemi ENSEMBLEve İş Akışı ve Doküman Yönetim Sistemi eBA ile, çoğunluğu ilk 500 şirket arasından olmak üzere, 400’ün üzerinde şirkette 350.000’den fazla uç kullanıcıya ulaşan BİMSER ÇÖZÜM, aynı zamanda yurtdışına da yazılım ihraç ediyor.

27 Eylül’de gerçekleştireceği tam günlük etkinlikte BİMSER, çok çeşitli iş uygulamaları geliştirmeye açık, esnek bir platform sunan eBA İş Akışı ve Doküman Yönetim Sistemi’ni tüm yönleriyle tanıtacak.

Özellikle eBA ürününe yeni ilave edilen eBA Doküman Yönetimi ve eBA Capture modülleri,halen eBA İş Akışı ürününü başarı ile kullanan yüzlerce şirket tarafından merekla bekleniyor.

Etkinlikte aynı zamanda, eBA kullanıcısı olan bazı şirketlerin yetkilileri de, eBA ile geliştirdikleri başarılı uygulamalarını katılımcılarla paylaşacaklar.