Customers Feedback

What Our Clients Say About Us

 • Türkiye’de iç kaynak kullanımı ile böyle bir yazılımın gelişimi ve kurulumu ile bize fırsat yaratarak Konaklama ve Turizm alanında (kurumumuz içindeki adı ile) GreenFlow’u ilk kullanmaya başlayan zincir otel olmamıza olanak sağladıkları için Bimser Çözüm ailesine teşekkür ederiz.

  Author's imageBarış TOPUZLUTHE MARMARA COLLECTION - Bilgi İşlem Müdürü
 • eBA uygulamasında hem satış hem de satış sonrası destekleri için, ayrıca yerli bir yazılımı sektöre kazandırdıklarından dolayı Bimser Çözüm’e teşekkür ediyoruz.


  Author's imageÖzalp Ahmet TIKGENPA - Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Bilgi Sistemleri Müdürü

 • eBA’nın tüm yeni nesil mobil cihazlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor olması, ERP yapımıza olan hızlı entegrasyon ve tüm kullanıcıların iş standartlarının artmasıyla, şirket düzeyinde çok olumlu yansımaları olmuştur.

  Bu bağlamda uzun yıllar birliktelikten ve kullanımdan memnun kalacağımızı bildirir, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  Author's imageEmir EMİROĞLUMERKEZ ÇELİK - Bilgi Teknolojileri Müdürü
 • eBA kullanıcısı olarak; Excell raporlarını ve İş gereği olan Evrakları ortadan kaldırmayı amaçladık. Evrakları dijital ortam sayesinde sistemde tutarak kaybolma riskini sıfıra indirdik.

  Kritik hesaplamalar gerektiren işlemleri eBA’da otomatik yaparak kullanıcıların hata yapma payını düşürmekle beraber eBA sayesinde şuan sadece yönetim birimine sunduğumuz toplamda 34 rapor ile sadece işlemlerimizi kolaylaştırmakla kalmayıp geleceğimize yön verecek kararları da bu raporlar ışığında alabiliyoruz.

  Author's imageNecati GÜNERATM GROUP - Bilgi İşlem Müdürü
 • Başta Muhasebe, Satınalma, Kalite Yönetim, Kalite Kontrol, IT, Planlama, ARGE, ÜRGE, Satış bölümleri olmak üzere 2000’nin üzerinde kullanıcıyla etkin bir şekilde işletmemizde kullanmaktayız. 2008 yılında eBA v4 ile başlamıştık ve 2012 yılında ise tüm süreçlerimizi eBA v5’e yükselttik.

  Bimser Çözüm firmasını, eBA Workflow’u Türk yazılım sektörüne kazandırdıkları için ve ürünlerinin arkasında durdukları için tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

  Author's imageİsmet YURTTAŞKORTEKS MENSUCAT - Yazılım Şefi

Facts About Our Clients

 • 100
  Stay With Us
 • 95
  Like Our Solutions
 • 88
  Like Our UI & Design
 • 95
  Like Our Support